«Рівнетеплоенерго» дозволили стати монополістом

Антимонопольний комітет України дозволив товариству «Рівнетеплоенерго» одержати в оренду активи у вигляді цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Теплотранссервіс» Рівненської міської ради. У Рівному впреше за останній десяток років з`явився теплопостачальний монополіст, про це повідомляє прес-служба антимонопольного комітету України.

Нагадаємо, що міський голова Рівного Володимир Хомко півроку тому озвучив ідею передати в оренду комунальне підприємство "Теплотранссервіс", якому належали акції "Еско-Рівне".  Адже раніше  в оренду передали ще одну комунальну компанію "Комуненергія", активами якої зараз керує ТОВ "Рівнетеплоенерго".

Підсумкове засідання конкурсної комісії відбулось на сесії Рівненської міської ради 5 червня. Як з'ясувалось, охочих взяти в оренду  "Теплотранссервіс" було зовсім небагато. Точніше один претендент - "Рівнетеплоенерго". Отже, трудовий колектив "Теплотранссервісу" відмовся від участі в конкурсі.

Читайте також: "Все рівненське тепло віддали в приватні руки"

Оціночна вартість "Теплотранссервісу"– 142 мільйони гривень. Термін оренди – 10 років. Щороку "Рівнетеплоенерго" сплачуватиме у міську казну орендну плату  - чотири відсотки від оціночної вартості, тобто 5 мільйонів гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.