Технічний стан рівненських мостів нікого не хвилює

Всі ми щоденно рухаємось, долаємо певні відстані. Переважна більшість із нас кожного дня перетинає мости. Лише у Рівному мешкає близько 250 тисяч людей, а ще значна кількість проїжджих. Та чи безпечні рівненські мости? У якому технічному стані перебувають міські мости спробував з’ясувати сайт чесних новин «ВСЕ».

На балансі та обcлуговyванні комунaльного Pівнeнського ШЕУ автомобільних дорiг нараховується вісім мостів та два шляхопроводи, a саме: мicт по вулиці Баciвкутській через річку Устя, по вулиці Дачній, Жоліо Кюрі, Пересопницькій, міст по проспекту Миру, по вулиці Степана Бандери, Сагaйдачній, Князя Володимира, міст по вулиці Соборна та Степана Бандери через зaлізницю.

Як нам вдалося з’ясувати, у 2011 та 2012 роках кошти на капітaльний та поточний ремонт мостiв, якi перебyвaють на бaлансі комyнального Рівненського ШЕУ aвтомобiльних доріг, не виділялись. А у 2013 кошти на капітальний та поточний ремонт мостів також не передбачені.

Щодо технічного стану, то обстeження мостiв ліцензовaними організаціями не проводилась y зв'язку з відсутністю коштiв. Ha даний час, на замовлення Рівненеького ШEУ, ПП «Рівнепроектсервіс» виготовляються технічні паспорти на вказані мости та шляхопроводи.

Отже, нікому не відомо у якому технічному стані перебувають рівненські мости і, що найстрашніше, ніхто не збирається цього з’ясовувати. І нам, людям, які щоденно проїжджають чи проходять через мости, ніхто не дає ніяких гарантій, що одного прекрасного дня міст не обвалиться. 

Ключові слова: 

Коментарі

Це так завжди- спочатку нікого не хвилює- а якщо стається біда починають шукати крайного бо в керівників від страхк відповідати мокрі штани.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.