На Рівненщині у двох школах обладнали мультимедійні класи

Учні Корецького НВК «ЗОШ-ліцей» та Рівненської гуманітарної гімназії розпочнуть новий навчальний рік із сучасним інтерактивним обладнанням. Ці школи були відібрані для участі у першому етапі Національного проекту Президента України «Відкритий світ», повідомив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Наразі усе устаткування підключено до мережевої інфраструктури шкіл та готове до використання. Так, у кожному навчальному закладі обладнали по п’ять мультимедійних класів із інтерактивними дошками, проекторами, комп’ютерами для вчителів, нетбуками та планшетами для учнів, а також цифровими лабораторіями з фізики, хімії, історії, географії та біології. Техніка також підключена і до єдиної інформаційно-комунікаційної освітньої мережі на базі технологій радіозв'язку четвертого покоління (4G).

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, у першому етапі Нацпроекту взяли більше двох десятків шкіл Рівненщини, розповіли в обласному управлінні освіти і науки. Відбір навчальних закладів проходив за окремими критеріями, зокрема, що стосуються комп’ютерної мережі, доступу до інтернету, а також освітнього рівня викладачів. Водночас, аби забезпечити рівні можливості доступу якнайбільшої кількості школярів до навчальних програм незалежно від місця проживання, вже восени стартує другий етап президентського проекту «Відкритий світ». Згідно з Національним планом дій, до кінця року проект хочуть поширити вже на дві тисячі шкіл по всій Україні.

Новітні інформаційні технології впроваджують в усіх освітніх закладах Рівненщини. Зокрема, цьогоріч у школах Березнівського, Дубровицького, Острозького, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів, а також міст Дубно та Рівне обладнали навчальні комп’ютерні комплекси. Також в Острозьку  спеціальну школу-інтернат №2 придбали навчально-програмний комплекс, а у Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр – програмне забезпечення. Загалом нині школи області майже на 100 відсотків забезпечені комп’ютерами. Із них більше 90 відсотків підключені до Інтернету.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.