Секретар Рівнеради спростував свою причетність до "садівників"

Історія з виділенням 67 ділянок у Рівному під садівництво добряче погуділа в ЗМІ та на вулиці. Журналісти редакції «ВСЕ» неодноразово звертались за допомогою до депутатів з різних депутатських фракцій та груп з проханням допомогти розібратись чи є насправді зв’язок між прізвищами зі списку бажаючих отримати у Рівному садові ділянки і депутатами Рівнеради. Одні обіцяли допомогти, але потім, висловлюючись жаргоном -  «падали на мороз». Інші «морозились» відразу пояснюючи що вони «не вкурсі діла» і взагалі «не місцеві». Щоправда були й такі, які чесно відповідали: «знаю, але вибачте – сказати не можу».  Натомість в поштовій скриньці редакції знайшлось місце аркушу паперу, де було зазначено деякі професійно-родинні зв’язки прізвищ "садівників" з іменами депутатів міськради.

 

 

У інформації зазначалось, що єдиним зв’язком з керівництвом міської ради "майбутного садовода" Наталії Богданівни Рудої , яка працює заступником начальника відділу організації сприяння працевлаштування та надання послуг роботодавцям Рівненського обласного центру зайнятості, є депутат від ВО «Батьківщина» та секретар Рівнеради Андрій Грещук. Саме він, до переходу на роботу в міськвиконком, був керівником майбутнього садовода.

30 серпня на електронну пошту редакції Рівненська міська рада надіслала офіційного листа секретаря міської ради Андрія Грещука, в якому чиновник спростував свою причепність до "садоводів"

"ЗАЯВА

про спростування інформації

До уваги редакції сайту «ВСЕ» та всіх інших засобів масової інформації, кого це може стосуватися.

27 серпня 2013 року на сайті «ВСЕ» http://vse.rv.ua/ опубліковано статтю «"Садівники" Рівнеради: Хто хоче отримати 67 ділянок міської землі?» в якій згадується моє прізвище в контексті зв'язку із Наталією Рудою.

У зв'язку з цим, заявляю, що гр. Руда Наталія Богданівна не зверталась до мене, як до секретаря Рівненської міської ради, так само, як і я не звертався до неї з подібною пропозицією стосовно виділення їй земельної ділянки під садівництво.

Тому, жодного відношення до її кандидатури на отримання земельної ділянки під садівництво не маю, що готова підтвердити гр.Руда Наталія Богданівна.

Враховуючи вищевикладене, прошу вас оприлюднити даний офіційний лист в повному обсязі на вашому сайті «ВСЕ» http://vse.rv.ua/ у максимально стислі терміни."

 

Допоки питання садів не вирішено і все залежить від волі депутатів. Вони її виявлять на наступному пленарному засіданні сесії міськради, яка відбудеться вже у вересні.

Коментарі

Інфа з міліцейськими та прокурорськими садівниками має прийти окремим траншем, чи пішла прямо Пшонці та Захарченку?

Питання то знімають то ставлять як своє особисте. А це що Ваші заяви на отримання землі пане Грещук? Це Ви вирішуєте брати собі землю чи ні? От вони всі і спалилися. Цими заявами на землю вони маніпулюють як власними а по закону вони зобов`язані просто прийняти якесь рішення. І все.

Він,більше від інших в рівнезраді, знає про те що є такі кримінальні статті як "Зловживання владою" та "Зловживання службовим становищем". Йому потрібно викручуватись ВЖЕ. Тіпа- "Я не знаю тої,котра була у мене в підпорядкуванні.Ну,чому ніхто мені не вірить?"

Прямо як в "Брилянтовій руці" аферистка-проститутка відбрехується міліції :Не винаватая я - он сам ко мне пришол!!!!

Аргументація дуже слабенька,пане вчителю.НЕ ВІРЮ!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.