Майже всі школи і дитсадки готові до опалювального сезону

Загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади готові до нового навчального року. Стан їх готовності до опалювального сезону вже складає 98, а до 1 вересня має бути 100 відсотків. Про це повідомляє Урядовий портал із посиланням на віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула.

- Житлово-комунальне господарство – найбільш проблемна галузь. Для її модернізації необхідні інвестиції та час. Ми об’єктивно розуміємо, яка складна ситуація в галузі. Тому зосереджуємося на найбільш проблемних питаннях. Уряд жорстко контролює виконання регіонами завдань із своєчасної підготовки до нового опалювального сезону. - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Наразі стан підготовки об’єктів ЖКГ до зими становить 87 відсотків. Зокрема, на 88 відсотків завершена підготовка котелень (21,6 тис. з 24,5 тис.). На 86% завершений комплекс ремонтних робіт на об’єктах водопостачання та водовідведення.

На сьогодні за інформацією місцевих органів влади вже готові до опалювального сезону 84 відсотки житлових будинків (171,5 тис. з 205 тис. будинків). Проте  наразі отримали «паспорти готовності» лише 73 відсотки будинків (150 тисяч).

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що відповідно до результатів підготовки до опалювального сезону керівниками регіонів мають бути прийняті відповідні кадрові рішення щодо галузевих керівників.

- Важливою складовою модернізації ЖКГ є співпраця з міжнародними організаціями для отримання фінансової та технічної допомоги. Наразі в Україні реалізується 264 таких проекти. Вони направлені на реконструкцію об’єктів ЖКГ, підвищення якості водопостачання, розвиток місцевого самоврядування та енергоефективність. Зокрема, разом зі Світовим банком впроваджується проект «Розвиток міської інфраструктури» загальною вартістю 140 млн. дол. - сказав Олександр Вілкул.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.