На Рівненщині для онкохворих створили комфортні умови

Центр променевої терапії отримав статус міжрегіонального. 29 серпня два роки тому відкрили сучасний центр променевої терапії в обласному онкологічному диспансері. З того часу пацієнтів не лише Рівненської, а й Тернопільської, Волинської та Хмельницької областей лікують за методами, що практикують у кращих світових клініках. Також завдяки бюджетній підтримці заклад поповнився додатковим обладнанням – другим лінійним прискорювачем, який придбали за кошти цільової субвенції із держказни. А перший разом із комп’ютерним томографом

Центр променевої терапії одержав від благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках державно-приватного партнерства. Завдяки співпраці з благодійниками також вдалося  облаштувати спеціальні палати для малюків. Тож рівненські медики єдині в Україні проводять курс променевої терапії онкохворим діткам.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, завдяки застосуванню найсучасніших технологій курс лікування пройшли 65 маленьких пацієнтів із страшним діагнозом. А загалом за дворічну практику Центру променевої терапії місцеві фахівці діагностували та лікували понад шість тисяч пацієнтів. Для онкохворих також створили комфортні умови в палатах, капітально відремонтувавши радіологічне відділення онкодиспансеру. В області проживає майже 20 тисяч онкохворих і щороку, констатують медики, їх стає все більше.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.