Голова Рівненської РДА чекає указ про звільнення

Як стало відомо журналісту сайту «ВСЕ», слідом за  головою Дубенської районної державної адміністрації  Данилом Корилкевичем у відставку піде голова Рівненської РДА Василь Карпенчук.

Аби спростувати, або підтвердити інформацію ми звернулися за коментарем до Василя Карпенчука. Посадовець зазначив, що поки чекає відповідного указу Президента:

- Поки немає офіційного указу Президента, я  б не хотів коментувати цей факт. Давайте почекаємо офіційну інформацію.

 

Коментарі

Голови районних адміністрацій можуть звільнятись на підставі, як і розпоряджень так і указів, тому, шановний госте, не потрібно керуватись ординарною позицією та підривати сумніви у компетенції кадрової служби Рівненської ОДА.

У випадках призначення або звільнення голів МДА (ОДА, РДА) видається РОЗПОРЯДЖЕННЯ Президента України - це може підтвердити кадрова служба ОДА

Указами Президента України оформляються:

нормативні акти Президента України, тобто акти, розраховані на постійну чи багаторазову дію;
рішення Президента України щодо призначення та звільнення з посад керівників відповідних державних органів, установ та організацій;
скасування актів Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, рішень голів місцевих державних адміністрацій;
нагородження державними нагородами, присвоєння почесних звань України;
присвоєння вищих військових звань, вищих дипломатичних рангів, інших вищих спеціальних звань і класних чинів;
встановлення президентських відзнак і нагородження ними;
прийняття до громадянства України і припинення громадянства України, надання притулку;
помилування;
тлумачення прийнятих Президентом України актів.

Коментаторам. Примиріться: у випадках призначення або звільнення голів МДА (ОДА, РДА) видається розпорядженння Президента України

Шановна (ий) троль. Я завжди пишу відкрито і підписуюся своїм іменем. Завжди.

Принаймі цей делитант, не пише з різних айпі, захищаючи свою статтю.

шановна, скоріш за все ви делитант у журналістиці, якби ви хоча б якось розумілися, то ніколи б подібного не написали.Нехай подає до суду ваш родич, чи хто він вам (коханець?) за наклеп. А він цього не зробить, бо сам знає що правда. Людина яка знає, що її не будуть звільнювати так і скаже. А той, хто вже про це знає чекає УКАЗ. Так що не маніпулюйте. Ви виглядаєте смішною, дуже. Заховалася за монітором і строчить. Переляканий клоун, який навіть не може підписатися собою. Пишіть редактору, якщо щось не подобається, або подавайте із своїм коханцем у суд.

Шановна п. Вікторія.
Особисто я у ваших трьох абзацах побачила лише жовтизну, бо подібним чином можна написати не одну "статтю". Пояснюю як це зробити ( зважте, безкоштовно ):
"Як стало відомо (....) на посаду голови РОДА президент Янукович планує призначити студентку першого курсу НУВГП. Щоб спростувати чи підтвердити інформацію ми запитати в претендентки:
- Я б не хотіла коментувати це передчасно. Давайте дочекаємось офіційної інформації, - відповіла ВІкторія".
Заголовок : "Головою Рівненського ОДА незабаром призначать студентку першого курсу"
( Можна ще випитати до яких організацій, партій, сект входить "претендент" і вуаля - допис можна зробити ще страшнішим. Або навіть не один. )
Так що, малята, питання "указ-наказ-приказ" не головна проблема цієї пані.

хоча, очевидно, що тут причина в особистій неприязні.... але людина не здатна говорити в очі, бо боягуз чи ще щось таке (по причині не вживання таких слів не стану  писати яке)))))

шановний, коли людині довели її неправоту - розумна людина промовчала б, а мудра вибачилась. Очевидно, що ви неправий. Перевірте, якщо вас ваша інтуіція (або ще щось гірше) підводить. Гугл в ПОМОЩЬ

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.