У Рівному встановлять радіатори з Чернівців

Уряд реалізує заходи з активізації економіки за рахунок підтримки імпортозаміщення. Тобто, підтримка виробництва тієї продукції, яка наразі завозиться в Україну. Одним із шляхів цього є створення нових виробничих ланцюжків. Прикладом цього є завод у Чернівцях по виробництву опалювальних систем, які виробляються з металу, який робиться на Запоріжсталі. Українська продукція відповідає європейським стандартам та дешевша за закордонну. Про це повідомляє Урядовий портал, посилаючись на слова віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на базі Чернівецького заводу «РОЗМА» під час робочої наради щодо імпортозаміщення.

Виробництво сталевих радіаторів для ЖКГ орієнтовано на внутрішній ринок. Радіатори від вітчизняного виробника – дешевші на 5-10 відсотків за європейські аналоги. Перша партія продукції - 10 тисяч радіаторів до кінця місяця надійде в Запоріжжя та Рівне. Потужність підприємства - 130 тисяч сталевих радіаторів на рік. Підприємство на 90 відсотків використовує українську сировину (зокрема, використовує сталь заводу «Запоріжсталь»), і лише 10 відсотків імпортних матеріалів (дрібні деталі: верхні та бокові панелі, Т-подібний фітинг, кронштейни).

- Важливою складовою в розвитку внутрішнього ринку споживання металу в Україні є підвищення рівня переробки для того, щоб український метал використовувався на вітчизняних машинобудівних підприємствах, щоб створювались деталі, які наразі завозяться із-за кордону. Таким чином українська продукція матиме більшу додану вартість і забезпечуватиме потрібність вітчизняного товаровиробника в цих деталях. - сказав Олександр Вілкул.

Підприємство також виготовляє труби та інші вироби з полімеру. 80% цієї продукції йде на експорт у країни Європи, СНД та Близького Сходу.

Олександр Вілкул під час робочої поїздки до Чернівецької області також провів нараду щодо стану підготовки області до нового опалювального сезону. Наразі готовність об’єктів Чернівецької області складає понад 81 відсоток.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.