У Рівненському перинатальному центрі народилось 1500 немовлят

За півроку діяльності в оновленому перинатальному центрі відбулося більше 1400 пологів, під час яких на світ з’явилося більше півтори тисячі малюків. Про це повідомила головний лікар Рівненського перинатального центру Вікторія Єнікеєва.

За її словами, пацієнтками обласного закладу є жінки із порушенням репродуктивної функції, котрі потребують висококваліфікованого та спеціалізованого лікування і догляду. Саме для них, завдяки Нацпроекту «Нове життя», в перинатальному центрі створили усі умови для лікування, проведення безпечних пологів та виходжування новонароджених у кризовому стані. Так, майже 90 відсотків пацієнток мали хронічні захворювання організму. При цьому 70 відсотків усіх породіль – це жительки сільської місцевості. Також Вікторія Єнікеєва зазначила, що майже половина усіх багатоплідних пологів, що становлять високий ризик при народженні, відбулися в перинатальному центрі.

Окрім того, завдяки зусиллям фахівців та найновітнішому обладнанню, яке є в закладі, шанс на життя отримали більше сорока малюків з малою та екстремально малою вагою тіла.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.