На Рівненщині у водіїв вилучатимуть документи

У період з 29 серпня по 7 вересня 2013 року на території Рівненської області відділом Державної автомобільної інспекції проводитимуться цільові профілактичні заходи під умовною назвою "Документ".

Зокрема, заходи будуть полягати у виявленні в учасників дорожнього руху усіляких візитних карток керівництва ГУМВС, УМВС та У(В)ДАІ, різного роду талонів, спеціальних перепусток, посвідчень та дозволів, що містять прохання сприяти працівникам ДАІ в безперешкодному їх пересуванні автотранспортом по території держави, про надання їм допомоги чи з метою уникнення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

У разі пред'явлення таких документів учасниками дорожнього руху працівникам Державтоінспекції, вони вилучатимуться у порядку, передбаченому чинним законодавством та направлятимуться поштовим зв'язком до Департаменту ДАІ МВС України.

Усі правопорушення,  скоєні учасниками дорожнього руху, які пред'явили працівникам ДАІ вищевказані документи, будуть документуватися та стоятимуть та особистому контролі керівництва ВДАІ УМВС України в Рівненській області, - повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Акція діє до 7 вересня, а після 7-го користуйтесь на здоровя?? Маразм. Правила або є або немає. Для чого акцію влаштовувати "Хоч цей тиждень не відмазуйтесь"?

Ні, це просто перестали купувати золоті картки, от їх рішили вилучити для активації ринку :)

Акція не поширюється на власників золотої картки))) Як в супер-маркеті))))

Ще хай золоті картки повилучають ;) Доречі там є глюки і помилки в статті.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.