На Рівненщині відбудеться духовне свято

Цього тижня минає два роки з часу відкриття культурно-археологічного центру. Цю дату у «Пересопниці» відзначать традиційно – вже 1 вересня відбудеться духовне свято, тож на батьківщині української Першокниги лунатимуть піснеспіви. Тут виступатимуть церковні хори різних конфесій.

Тим часом в річницю відкриття культурно-археологічного центру в унікальній колекції перекладів Святого Письма мовами світу з’явиться новий експонат – біблія хорватською. Це буде подарунок від благодійника, розповів директор закладу Микола Федоришин. За його словами, меценатам музею віднедавна вручають сертифікат імені княгині Заславської. Нагадаємо, саме вона дала гроші на створення Пересопницького Євангелія.

Загалом же експозиція закладу оновлюється щомісяця, а на теренах колись княжого міста виявляють старожитності. До речі, цього літа розкопки проводили як професійні археологи, так і учні та студенти. Вони виявили залишки давньоруського житла, яке планують музеєфікувати. Також у перспективі на території культурно-археологічного центру мають намір відтворити кузню, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.