Громадськість Рівного влаштує пікнік у скандальному ресторані "ЛІОН"

Рівненські активісти та громадські діячі у неділю, 1 вересня, о 13.00 збираються відвідати сумнозвісний ресторан "ЛІОН" у парку ім. Шевченка. Сумнозвісний через скандал навколо захоплення керівництвом закладу рекреаційної паркової землі задля облаштування літніх столиків поруч із цією недешевою ресторацією.

Оскільки літній майданчик розташований на парковій землі незаконно - без жодних дозвільних документів, а власник "ЛІОНА", попри приписи контролюючих органів і вимоги влади міста, відмовляється привести цю територію до попереднього вигляду, активісти Рівного вирішили влаштувати там недільний пікнік. Адже офіційно цей майданчик - паркова рекреаційна зона, яка належить громаді міста.

Див. також У Рівному ресторан прихопив паркову землю?

"Громадські активісти вирішили влаштувати міський пікнік на літній площадці, яку любязно облаштувала рівнянам адміністрація ресторану "Ліон". Беріть з собою щось смачненьке та приходьте. Тільки без алкоголю, бо це територія парку, там не можна. Теж щось підстелити, бо стільці і столики можуть нам не дати. Запрошуємо громадських активістів, журналістів, керівництво міста. Тільки без партійних прапорів, адже може комусь то негативно вплине на травлення. Там же можемо поспілкуватись про те, як зупинити самозахват рівненської землі, зокрема парків", - зазначив на Фейсбуці ініціатор "пікніка" громадський діяч Святослав Клічук.

Див. також У Рівному ресторан «ЛІОН» за захоплення паркової землі оштрафували на… 100$

Пригадується, в розпалі скандалу навколо цього закладу, на його території так звані "тітушки" забороняли журналістам фотографувати. Проте їх приналежність до "ЛІОНу" так і не була доведена. Водночас, не слід виключати можливість появи міцних "спортсменів" і під час недільного пікніка. Оскільки навряд чи керівництву ошатного ресторану сподобається поява на "їхній" території людей, які прийдуть зі своїми харчами і мило спілкуватимуться між собою на тему "Самозахват рівненської землі: міф чи реальність і що з нею робити?". 

Також на пікніку біля ресторану "ЛІОН" очікується присутність великої кількості журналістів. Чи зустрічатимуть їх та громадських активістів Рівного із хлібом-сіллю, побачимо у неділю, 1 вересня. Детальний звіт із цього "відпочинку" читайте на сайті чесних новин "ВСЕ". 

Ключові слова: 

Коментарі

Можна дати в аренду землю для ресторану Ліон, з умовою, що весною буде ввесь парк вигребаний і прибраний від листя і хламу. Якщо на умови господар ресторану не піде, тоді нема чого йому навипередки бабло рахувати.

А я бачу того,хто намагається проти вітру плюнути,і ходить,бідака,весь такий запльований...

Бачу, що де кому невдається побрити власників Леону то підключають не тільки продажних журналюг, а щей деяких громадських організацій. Шкода, що дешевий популізм в моді у голих королів:)

Толик,скільки дупатататів рівнезради на акцію приведеш(Лащук не рахуєтьтся)?

Цікаво,що на цей раз придумає помічник радника РНБОУ Андрія Клюєва, Сергій Мусевич...щоб прикрити зад власникам Ліону 1-го вересня? Частенько його там бачать з високопосадовцями, журналісти громадської Рівненщини. Надіємося, що переодіті солдати у цівільну форму місця за столиками нам залишать ???

Ну грати на гітарі українських пісень у громадських місцях, здається, не заборонено 

А півгектара паркової землі на Лебединці у Торгуна коли забирати почнемо?

В мене є гітара і барабан. Брати з собою?

Блін, жалко 1 вересня буду у Львові...Хотілося б долучитися...

чекаємо продовження

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.