У Рівному суд відпустив терориста

Апеляційний суд Рівненської області у зв’язку із закінченням строків давності закрив справу яка тривала більше трьох років. А саме , у телефонному тероризмі звинуватили колишнього правоохоронця. Саме з його мобільного номера протягом чотирьох місяців дзвонили вночі на домашній телефон родині Кольцьових, погрожували… вбивством.

Змучений нічними дзвінками та заляканий погрозами, голова сімейства Володимир звернувся в правоохоронні органи, а згодом і до суду.

Володимир Кольцов, пояснюючи можливі мотиви таких дій колишнього правоохоронця, каже:

- Я думаю, що він нам погрожував із-за нашого сина, який, розійшовшись із своєю співмешканкою, хотів розділити будинок, який побудували вони разом. Оскільки колишня співмешканка сина - подруга дружини нашого «терориста», я бачу прямий зв’язкою. А також ми впізнали його голос. Те, що дзвонили із його номера довели і у міліції.

Суд визнав колишнього правоохоронця винним і постановив стягнути з нього штраф в рахунок відшкодування моральної шкоди, у розмірі по 500 гривень кожному потерпілому члену родини - чотирьом особам.

На апеляційному суді, засуджений не оспорив доведеності своєї вини у вчиненому, а попросив лише скасувати вирок у зв’язку із закінченням стоків давності, що минули з дня вчинення злочину.  Суд його клопотання задовольнив.

Тим часом потерпіла сторона не погоджується з такою ухвалою. Родина Кольцових має намір звернутися до Президента України та депутатів Верховної ради України з тим, щоби їхню сім’ю захистили. Вони вимагають притягнути винних до відповідальності. Зокрема, працівників міліції, прокуратури та суду.  Потерпілі  вважають, що усі задіяні у справі особи не повинні працювати на своїх посадах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.