На Рівненщині у профтехзакладах відкрили нові спеціальності

Професійно-технічні навчальні заклади області отримали ліцензії на відкриття восьми нових спеціальностей. Загалом же тамтешні студенти здобувають фах майже за сотнею напрямів.

Тим часом найбільш затребуваними залишаються професії у сфері послуг, будівництва, транспорту та в електротехнічному виробництві. Крім того все більш популярними стають спеціальності, пов’язані з обслуговуванням комп’ютерної та оргтехніки. Зважаючи на це, у закладах профтехосвіти Рівненщини працюють над покращенням комп’ютерного забезпечення та впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виробничий процес.

Тим часом студенти закладів долучаються до загальнообласних проектів, які ініціював очільник Рівненщини Василь Берташ. Так, вони майструватимуть парти. Тож таким чином вдасться оновити шкільні меблі, водночас для студентів це практика.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, нині в області налічується  23 професійно-технічні навчальні заклади. Минулого навчального року там здобувало фах 11 тисяч 212 учнів та слухачів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.