На Рівненщині з’явилась нова FM-радіостанція

З 2 вересня жителі Кузнецовська та Володимиреччини матимуть свою FM-радіостанцію. Саме на теперішню осінь припадає відкриття довгоочікуваної радіохвилі 101,1 FM., яка, стане добрим другом для своїх слухачів: розважить, підбадьорить, підкаже, привітає, просто складе гідну компанію. 

На хвилі слухачі почують дві радіостанції «Рівне-FM», яка закриватиме 20 годин та «Шлях-FM», в зону відповідальності якої входить 4 години (5.00-7.00 та 17.00-19.00). Формат хвилі – розважально-інформаційний.

 «Шлях-FM» працює у рамках отриманої ліцензії телерадіокопанією «Бурштиновий шлях». Корисна інформація, місцеві новини, можливість привітати своїх друзів чи родичів, реклама, оголошення, новини РАЕС, цікаві розмови і, звісно ж, якісний музичний супровід. А також безкоштовно можна буде передати привіт тазізнатися у коханні. Телефони у Володимирці 2-60-71, у Кузнецовську 2-40-40.

Співзасновником та головним партнером є РАЕС. Також Рівненська обласна телерадіокомпанія допомогла у створенні пакету джинглів та методичні поради. Про це повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.