На Рівненщині покарали екс-голову РДА за корупцію

Органами прокуратури Рівненської області забезпечено участь у розгляді судом протоколу, складеного працівниками УСБУ в області, про вчинення адміністративного корупційного правопорушення колишнім головою однієї з районних державних адміністрацій.

Встановлено, що він, у період з липня по грудень 2012 року, використовуючи свої службові повноваження схиляв суб’єктів підприємницької діяльності району до внесення спонсорської допомоги на рахунок місцевої благодійної організації, за що від останньої отримав на власні потреби пожертву на загальну суму 17300 гривень.

Згідно постанови районного суду від 10 липня 2013 року вказану особу визнано винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання пожертви), та піддано стягненню у виді штрафу в розмірі 1190 гривень з конфіскацією в дохід держави пожертви на вищевказану суму.

Постановою апеляційного суду Рівненської області від 15 серпня 2013 року рішення суду залишено без змін. Зазначена постанова апеляційного суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Про що ця новина? Де ім'я хабарника?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.