Рівненський нардеп зізнався в любові до галичан

Нещодавно сайт "ВСЕ" опублікував інформацію про те, що рівненський нардеп Валентин Королюк опинився в центрі скандалу. В інтернеті з'явилося відео, зняте на приховану камеру, де народний обранець виставив себе етнічним шовіністом та релігійним ксенофобом. До того ж, за словами очевидців, він перебував у нетверезому стані. 

Див. також П'яний рівненський нардеп розповів про нелюбов до галичан і католиків

Прес-служба народного депутата Валентина Королюка відреагувала на публікацію доволі швидко, надіславши редакції "ВСЕ" свій коментар щодо ситуації навколо їхнього "патрона". Подаємо їхню інформацію без правок та скорочень:

На Рівненщині з’явилися професійні провокатори у стилі Дурнєва. Зокрема, вони себе проявили під час святкування Дня Дубна 25 серпня, коли вирішили спробувати спровокувати народного депутата Королюка.

Інформаційна війна проти Валентина Королюка не припинялася ні на день навіть після виборів. Що б не робив депутат – та ж сама газета «Скриня», яку представляє один із так званих «інтерв’юерів», бачила лише один негатив.

Ніяких образ на користь галичан чи будь-якої іншої етнічної групи Валентин Королюк не висловлював. Депутат дав чітку оцінку лицемірним діям Данила Корилкевича – і тільки.

У Валентина Анатолійовича є чимало друзів із Галичини, він безперечно шанує цей край та його жителів. Тому вважаємо, що не потрібно робити так звану «сенсацію» на голому місці. Факт залишається фактом: один із кандидатів у нардепи досі не може заспокоїтись через свою провальну поразку, і є люди, які йому в цьому підігрують.

Валентин Королюк як політик врахує у своїй подальшій роботі й такі загрози і продовжуватиме працювати на благо територіальної громади 154-го виборчого округу. 

Ключові слова: 

Коментарі

"Королюк як політик врахує у своїй подальшій роботі й такі загрози"

Товариство! Про які загрози йдеться? Про загрозу забухати і в черговий раз виставити себе на посміховисько? чи про загрозу ляпнути шось, будучи наваленим? Чи про загрозу постати в очах людей клоуном, після оцього недолугого "спростування" прес-служби. До речі, про прес-службу. Текст спростування часом писав не отой переляканий парубок з відеоролика, який напівжіночим-напівтремтячим голосом закликав мужнього кореспондента лишити тіло нардепа у спокої і не заважати алкоголю абсорбуватися в організмі хазяїна. Всі ж бо знають, шо нардеп безмежно кохає галичан, сам галичанин і, вааше, - греко-католик.

Бендери на вас нема!

Я щиро

Ти ж бачиш, що зацитована тобою частина викопіювана з вищезгаданого матеріалу, як підводка до вашого коментаря. 

тіпа відмазався паліттехнолох. дивись відео http://www.youtube.com/watch?v=O9hkzrpZMTs
Нікого не напоминає?

Іронія приймається

Богдан, благослови тебе Боже у всіх твоїх починаннях

"В інтернеті з'явилося відео, зняте на приховану камеру, де народний обранець виставив себе етнічним шовіністом та релігійним ксенофобом". Саша, не перекручуй. Будь об'єктивним журналістом.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.