Нардеп Юрій Вознюк пішов проти «Батьківщини» Рівного?

Народний депутат від «Батьківщини» Юрій Вознюк зареєстрував проект закону про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення поіменного голосування депутатів місцевих рад.

Чинне законодавство не дає можливості громадянам здійснювати контроль за результатами голосування депутатів місцевих рад в повному обсязі, оскільки Законом України передбачено поіменне голосування лише, як один з видів відкритого голосування. Натомість не поіменне голосування застосовується все частіше. Це дає підстави окремим місцевим радам приховувати інформацію, як за те чи інше рішення проголосував кожен окремий депутат.

Цим законом користуються окремі місцеві ради з метою застосування не поіменного голосування для прийняття рішень у власних інтересах.

У випадку прийняття проекту закону депутати місцевих рад будуть змушені голосувати відкрито та поіменно практично з усіх питань,за винятком тих, які чітко записані в законі, наприклад, обрання секретаря ради. Цей закон дасть можливість здійснювати контроль за результатами голосування депутатів місцевих рад, дисциплінуватиме та попереджуватиме їх в ухваленні рішень у власних інтересах та рішень не на користь громади.

Читайте також: 

Рівнерада «закрилась», або мер з депутатами «розвели» виборців.

Тарас Максименко: "Яценюк сказав, якщо в "Батьківщині" буде Максименко - розжене Рівненське міське бюро партії"

Нагадаємо, одним із аргументів про необхідність закритого від виборців голосування депутати Рівненської міської ради висловлювали боязнь за власне життя та здоров’я. 

 

Коментарі

А під час виборів Запорожця не було? Чи Вознюк не працював разом з ним у міськраді?) А може то не Запорожець разом із своїми дерибанщиками голосували за виділення вищевказаному пану енну кількість ділянок?)) Інакше б не вистачило голосів::) То хто ж тоді опозиція в міськраді?))

Запам"ятайте! Ваш Запорожець із своїми дерибанщиками НІЧОГО спільного з опозицією не має!

Кому ще незрозуміло що вся ця ОПОЗИЦІЯ брехуни? В міській раді в них дійсно більшість а на людях вдають бородьбу из владою. В Львові, Тернополі , Франківську більшість меє Свобода а погляните до чого довели області. Гірше комуняк господарюють патріоти.

На фотографії за спиною Вознюка-банер Батьківщини :) Разом з Фронтом і Свободою в міськраді не вистачить голосів? Було б бажання у опозиції! Вистачає ж голосів для дерибану! Оце і називається-дурка)

в принципі його ""команда " мож е і не включати ніякої дурки як ви кажете- вони можуть одноголосно навіть проголосувати за- питання знову ж таки інше- чи вистачить їм голосів для 1 хоча би читання) тому це знову ж таки піар )

Я маю на увазі, так звану, опозиційну команду,з якою нардеп на вибори ходив і роздавав виборцям обідцянки. Розумію,що обідцянки-цяцянки, але не в цьому випадку. Команда має відповідати за свої передвиборні гасла. В разі,якщо за звичкою,почне включати дурку, то при поіменному голосуванні це буде дуже помітно:)

це вже інше питання )а його команда?? кого ви маєте на увазі

А ще ці законопроекти продаються і купуються у ВРУ, як гарячі пиріжки)) Побачимо, чи підтримає нардеп і його команда вимогу про відкрите поіменне голосування на місцевій сесії!

він таких законопреоктів може ще мільйон затверджувати!!і на цьому проводити шикарний ПІАР!! але які з його законопроектів прийме діюча ВРУ !? ОТОЖ= жодного! в результаті= хороший піар! давно треба було до цього додуматися!

Респект і уважуха!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.