Рівненський сайт чесних новин "ВСЕ" півдоби атакували хакери

На незручний багатьом рівненський сайт чесних новин "ВСЕ" vse.rv.ua понад півдоби тривала ддос-атака. Сайт"лежав" з приблизно 17.30. Атака була настільки масованою та організованою, що працівники компанії-хостера не встигали відбивати нападки. 

На щастя зараз вдалось відновити роботу сайту. З ним все нормально. Однак ми не виключаємо можливості повторних атак. Очевидно, що атаки пов`язані з низкою скандальних публікацій, які з`явилися на сайті в останні дні. Правда, яка публікується на сайті, дуже незручна для чиновників, політиків та депутатів.  З "ВСЕ" борються, значить бояться.
 

Шановні відвідувачі, ми залишаємося з вами! Нас, як і вас, не зламати. 

Ключові слова: 

Коментарі

Это кто ж тут дисциплину и порядок устанавливает?) Гюльчитай, открой личико!

Що, інтернет-вояка,і тут "пролетів"?Скількі разів твої "пару часов" вже минули,нещастячко ? :)))))))))))))))))))))))))))))))

РЕСПЕКТі УВАЖУХА!!! На сайті 4 влади хакер натякав що ви не подаєте заяву правоохоронцям,бо маєте проблеми з реєстрацією. http://www.justinian.com.ua/article.php?id=3078 Юристконсульт "Рекламного агентства "Центральний регіон", старший викладач правових дисциплін ПНТУ ім. Ю.Кондратюка.
Полтава Костенко Леся опублікувала класну методичку,яка вам зараз може пригодитися. Перешкоджання законній професійній діяльності журналіста полягає в умисному порушенні їхніх прав під час виконання ними своїх професійних обов’язків. Склад злочину утворює будь-яка суттєва перешкода, вчинена умисно, незалежно від мотивів і способів вчинення такої перешкоди. При цьому перешкоди для здійснення діяльності можуть мати місце як стосовно окремого журналіста, так і до групи журналістів, а також до самої журналістської установи чи організації: газети, журналу, телеканалу, радіокомпанії, інформаційного агентства тощо.

УСПІХІВ!!!!

Кримінальна відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності

Почитай вимоги і подивись на сайт і сам зрозумієш чи погодились :-)
Відповідь - НІ

То заяву правоохоронцям подали, чи погодилися з вимогами хакера?

Яка дисципліна і порядок?))) Навіть потролити правдоподібно не вмієте, аж не цікаво)

Наивные) Я незнаю почему Вы решили, что из-за Ваших статей кто-то будет таким заниматься) Все намного проще --- дисциплина, порядок, соблюдение закона"! Вот когда вы это будете соблюдать, тогда будет все у вас хорошо, а не хостеров постоянно менять...

Можете дать ответ, еще пару часов)

А може варто нанести удар у відповідь,наприклад- написати про садівників-правоохоронців.....:))))))))))))))))))))

Це і є справжнє обличчя української ерзацполітики і тих, хто її представляє! Нащупаєш їх геморойні шишки- відразу починаються атаки. Напевно важко їм усвідомлювати, що часи міняються...

Дякую організаторам ддос-атаки за прекрасну можливість побачити "дірки" в захисті сайту. Редакція зробить відповідні висновки з наданого "уроку" і буде готова в подальшому до подібних сюрпризів. Окреме дякую, за можливість усвідомити, що журналісти редакції працюють у правильному напрямку :-)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.