На Рівненщині ув'язнені діти відзначили перше вересня. ФОТО

Святом Першого дзвоника розпочався новий навчальний рік для вихованців Дубенської колонії.  На урочисту лінійку завітали - начальник управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Адамець, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими управління Олександр Кузик, настоятель Свято-Георгіївського храму митрофорний протоієрей отець Євгеній, начальник сектору опіки та піклування служби у справах дітей Дубенської міської ради Кобилянський Роман. Гості свята подарували вихованцям подарунки у вигляді учнівських зошитів та шкільного приладдя.

- Навчальний процес у школі при Дубенській колонії нічим не відрізняється від навчання в звичайних школах - коментує начальник управління Олександр Адамець – Цьогоріч до школи підуть 97 учнів, з яких 57 – у випускний 11-й клас.

- Це мій останній навчальний рік у школі - розповідає засуджений Олександр - Буду прикладати максимум зусиль до навчання адже хочу гарно скласти ЗНО та вступити до вищого навчального закладу. Про це повідомляє управління державної пенітенціарної служби України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.