У Рівному з’явились дорожні знаки з підсвіткою. ФОТО

В рамках проведення профілактичних заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі!» працівники Державтоінспекції продовжують здійснювати комплекс заходів  спрямованих на попередження та профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

З метою підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року працівники ДАІ провели обстеження ділянок, які прилягають до територій дитячих і навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

За результатами яких підготовлено та направлено дев’ять інформацій до місцевих органів виконавчої влади щодо усунення виявлених недоліків.

Крім того, з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, особливо в темну пору доби,  керівництвом УМВС спільно з управлінням житлово-комунального господарства винайдено можливість замінити дорожні знаки «пішохідний перехід» безпосередньо біля загальноосвітніх навчальних закладів на новітні дорожні знаки зі світлодіодною підсвіткою.

– На даний час в обласному центрі на трьох пішохідних переходах вже встановлено сучасні дорожні знаки зі світлодіодною підсвіткою, зокрема на вулицях Грушевського, Мірющенка та Соборна, – повідомляє начальник УМВС України в Рівненській області генерал-майор міліції Василь Лазутко. - У подальшому планується встановити такі дорожні знаки зі світлодіодною підсвіткою на аварійно-небезпечних ділянках дороги, а саме де найчастіше стаються дорожньо-транспортні пригоди – додає керівник обласної міліції. Про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.