Рівненський соціальний гуртожиток став домівкою для 38-ми сиріт

У соціальному гуртожитку дах над головою знайшли 38 сиріт. Для них заклад є не лишень житлом. Випускникам інтернатів тут допомагають із пошуком роботи, оформлюють необхідні документи. А ще навчають готувати та й загалом давати собі раду. Адже призначення соціального гуртожитку – не лише на певний період вирішити житлову проблему сиріт та позбавлених батьківського піклування, а й підготувати їх до самостійного життя.

Оскільки для тих, хто ріс в інтернаті, це зазвичай проблема, пояснив директор закладу Ігор Новосад. Тож мешканці за потреби можуть отримати психологічну, юридичну, соціально-педагогічну та іншу допомогу. Загалом сиротам та позбавленим батьківського піклування й надалі приділятимуть увагу і сприятимуть їх адаптації, а також вирішенню житлової проблеми.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, у соціальному гуртожитку впродовж трьох років можуть проживати сироти та позбавлені батьківського піклування віком 15-18 років, які вже закінчили навчання й не мають житла, а також молоді люди із цієї категорії, яким від 18 до 23 років.

За два роки функціонування закладу тут допомогли 38 мешканцям. Нині ж у його стінах проживає 22 юнаків та дівчат. Вісім із них є студентами (4 навчається у вищих навчальних закладах). А ще минулої весни в гуртожитку відгуляли перше весілля, восени ж шлюб беруть ще двоє тутешніх мешканців.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.