Рівненський мільйонер Корилкевич емігрував за кордон через "проблеми"

Екс-голова Дубенської РДА мільйонер Данило Корилкевич офіційно зізнався на своїй сторінці на Фейсбуці, що втік за кордон. "Друзі, я вже не в Україні. Вибачте, що довго не писав, були проблеми!.." - зазначив пан Корилкевич.

Щоправда, про те, хто здатний створити проблеми для людини з такими статками і зв'язками, він не зазначив. Але очевидно, що справи у Корилкевича йдуть "не дуже". Минулого місяця Данило Михайлович написав заяву на звільнення із посади голови Дубенської райдержадміністрації, яка донині знаходиться в очікуванні підпису президента. Після цього він "чкурнув" до Хорватії, нібито у відпустку. І ось зараз Корилкевич офіційно розвіяв чутки про його "втечу" з України, підтвердивши їх у соцмережі.

Див. також Рівненський мільйонер-чиновник Данило Корилкевич втік з України?

Хто б не злякав пана Корилкевича, є підозра, що в Хорватії йому буде добре. З його статками у будь-якій країні можна спокійно насолоджуватися життя, абстрагувавшись від усіх політичних та бізнесових процесів. До речі, нерухомість у Хорватії вартує не набагато дороче ніж у Рівному. Тож особливо затратним перебування у цій країні для Данила Михайловича не стане. Цікавою є інформація і про те, що, за чутками, у цій країні рівненський мільйонер має бізнес. Подейкують, що свого часу він викупив там будинок, який переобладнав під готель. А що, зараз мати такий актив дуже навіть зручно!

У другій частині свого меседжу пан Данило фактично визнав, що до України не повернеться, висловивши сподівання, що буде підтримувати контакт із мешканцями краю дистанційно. 

До слова, за повідомленнями ЗМІ статки Корилкевича становлять близько 115 мільйонів доларів. Також, як стало відомо журналістам "ВСЕ", на посаді голови Дубенської РДА у 2012 році він заробив 43 833 гривні.

Див. також Скільки заробив рівненський мільйонер Корилкевич перед втечею в Європу

Нагадаємо, що Данило Корилкевич був засновником корпорації "Дакор", яка була одним з лідерів на ринку виробництва цукру та сільгосппродукції. Він входив до сотні найбагатших людей України. Однак у 2011 році продав свій бізнес Олегу Бахматюку. І згодом був призначений головою Дубенської райдержадміністрації. Ходили чутки, що йому була гарантована підтримка на виборах до Верховної Ради. Це навіть ніби то було негласним пунктом угоди при продажі "Дакору". Однак вибори Корилкевич програв висуванцю від "Батьківщини" Валентину Королюку.

Див. також Керівник Рівненщини розповів про відставку чиновника-мільйонера

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.