У Рівному на навчальний центр витратили 160 тисяч гривень

Чи не кожен школяр добре володіє комп’ютером та різноманітними гаджетами та телефонами. Аби вчителі могли зробити урок цікавим для сучасних школярів, вирішили і їх навчити інтерактивним методам проведення уроку.

Сьогодні, 3 вересня, відбулось офіційне відкриття навчального інформаційно-інноваційного центру при комунальній установі «Рівненський міський методичний кабінет» у загальноосвітній школі №1, де кожен вчитель матиме змогу підвищити рівень інформаційної культури.

-Цей Центр створений для того, щоб вчителі змогли подолати боязнь перед сучасними інформаційними технологіями та перебудувати власну методику викладання. Вчителі зможуть напрацювати власні відео уроки та використати фрагменти електронних підручників – розповідає начальник організаційно-інспекторського відділу управління освіти Андрій Мазур. - Тут обладнано 19 робочих місць та інтерактивна дошка. Також на базі Центру функціонуватиме видавничий відділ.

За словами мера Рівного Володимира Хомка було виділено 160 тисяч з бюджету і використані вони на 100 %.

-На ремонт цих приміщень не було використано жодної копійки з бюджету. На сьогоднішній день дошкільні навчальні заклади мають доступ до інтернету. Сюди можуть прийти всі бажаючі вчителі, які хочуть підвищити свій рівень і почерпнути щось корисне для себе з електронних уроків. Вони можуть навчатись за базовою програмою та по профільному предмету. Після проходження курсу «Сходинки для інформатики» вчителі отримають сертифікат, - говорить начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець.

Отож тепер вчителі міста безперешкодно можуть вдосконалити свої знання за допомогою новітніх сучасних технологій.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.