На Рівненщині стало відоме ім’я чиновника-корупціонера

Як повідомляли рініше, колишній голова однієї з районних державних адміністрацій притягнутий до відповідальності за фінансові махінації з місцевою благодійною організацією.

Встановлено, що він, у період з липня по грудень 2012 року, використовуючи свої службові повноваження схиляв суб’єктів підприємницької діяльності району до внесення спонсорської допомоги на рахунок місцевої благодійної організації, за що від останньої отримав на власні потреби пожертву на загальну суму 17300 гривень.

Згідно постанови районного суду від 10 липня 2013 року вказану особу визнано винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання пожертви), та піддано стягненню у виді штрафу в розмірі 1190 гривень з конфіскацією в дохід держави пожертви на вищевказану суму.

Постановою апеляційного суду Рівненської області від 15 серпня 2013 року рішення суду залишено без змін. Зазначена постанова апеляційного суду є остаточною та оскарженню не підлягає. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Як повідомила ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ прес-секретар обласної прокуратури Людмила Суржук, мова йде про екс-голову Радивилівської районної ради Олега Бернацького.

Олега Бернацького призначили на посаду голови РДА розпорядженням президента України Віктора Януковича № 357/2011-рп від 16 листопада 2011 року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.