Рівненські боксерки стали одними з кращих в Росії

з 29 по 31 серпня  у Росії в місті Одінцово відбулися відкриті міжнародні майстер-класи з боксу найсильніших боксерів - жінок Європи та світу. Участь взяли збірні команди Росії, України, Казахстану, Білорусії, Австралії та Нової Зеландії. Команди Білорусії, Австралії та Нової Зеландії були об'єднані в збірну Світу.

До складу збірної України увійшли двоє рівнянок майстер спорту міжнародного класу з боксу у ваговій категорії 54 кг Іванна Крупеня та майстер спорту міжнародного класу з боксу, срібна призерка чемпіонату світу 2010 року серед жінок і бронзова медалістка Європи 2011 року у ваговій категорії 75 кг Катерина Шамбір.

- У першому поєдинку дівчата програли росіянкам, проте другий поєдинок виграли у казахів, а в останньому матчі суперниця Іванни Крупені не вийшла на ринг, а Катерина Шамбір перемогла у поєдинку з боксеркою з Нової Зеландії. Це була матчева зустріч, я роботою дівчат задоволений - розповідає майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії ЕАВА Олександр Мартиненко.

В результаті наполегливих поєдинків за кількістю виграних зустрічей, жіноча збірна команда Росії з боксу здобула перемогу, друге місце завоювали спортсменки України, третє місце - команда Казахстану, і замкнула четвірку команд - збірна Світу.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.