У Рівному міліціонери нагородили вчителів дитячої музичної школи

За тісну творчу співпрацю керівництво Державної служби охорони в Рівненській області нагородило почесними грамотами викладачів дитячої музичної школи імені Миколи Лисенка. Для них ця подія стала приємною несподіванкою, адже такі нагороди вони отримують вперше.

В залі зібрався весь педагогічний колектив дитячої музичної школи імені Миколи Лисенка. В урочистій обстановці начальник сектору кадрового забезпечення Державної служби охорони в Рівненській області Юрій Базан проголосив промову і вручив грамоти викладачам, чиї колективи вже протягом багатьох свят радують правоохоронців своєю непідробною майстерністю.

– Робота в нас така, що ми повинні бути постійно твердими і рішучими, чітко виконувати свою роботу. Завжди мобілізовані, зібрані, ми не відволікаємося на інше. Проте саме Ваша творча робота привносить в наше життя краплину прекрасного і світлого. Ми дуже вдячні Вам за те, що ви допомагаєте нам наблизитися до високого і вічного – до мистецтва, - говорить начальник сектору кадрового забезпечення Державної служби охорони в Рівненській області Юрій Базан.

Такі нагороди від працівників міліції митці отримують вперше, тому вони приємно здивовані і надзвичайно вдячні. І вони з твердістю запевнили, що ця співпраця протягом наступних років буде лише міцнішати.

– Дуже приємно отримувати такі нагороди, і вдвічі приємніше, що саме від міліціонерів. Але і ми маємо Вам подякувати за те, що після виступу у вас на концерті нас стали запрошувати на святкові заходи у всі силові структури області. Проте Ви в нас на першому місці, лише покличте, і ми знову радо у вас на святі, - говорить директор музичної школи заслужений працівник культури України Леонід Кашперський. Про це повідомляє прес-служба ДСО при УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.