За побиття та пограбування житель Рівненщини отримав умовний термін

36-річний уродженець Корецького району, який, одружившись, переїхав до Рівного, уподобав собі 24-річну Людмилу, бармена одного з рівненських кафе. Безробітний чоловік час від часу замовляв у дівчини столик і, розпиваючи спиртні напої, спостерігав за миловидною й привітною працівницею. Коли його «почуття» досягли апогею, він вирішив провести Людмилу додому. Щоправда, дещо вийшло не по-людськи: Віталій, наздогнавши дівчину, замість пропозиції пройтися нічним містом вдарив її кілька разів кулаком в обличчя та ще й спробував відібрати сумочку.

Сталося це торік у лютому. Віталій, як завжди, телефоном замовив столик у кафе, де працює Людмила. Увесь вечір чоловік розпивав спиртні напої. Одразу після 22-ї його попросили залишити розважальний заклад, оскільки збіг час роботи. Чоловік без нарікань розрахувався. Сп’янілий Віталій зупинився неподалік, не надто поспішаючи до дітей та дружини. Він бачив, як Людмила зачинила кафе і в супроводі ще одного працівника рушила в бік проспекту Миру. Невдовзі Максим, колега, пішов швидше.

— Коли Людмила залишилась наодинці, Віталій підбіг до неї ззаду й наніс кілька ударів в обличчя, висловлюючи нецензурні слова, — розповів Олександр Харечко, старший прокурор прокуратури міста Рівне, який підтримував державне обвинувачення в суді. — Після цього чоловік схопився за сумочку, однак дівчина її не відпускала та ще й почала голосно кликати на допомогу. Її крик почув Максим, який не встиг далеко відійти. Чоловіки почали стусати один одного, а Людмила встигла викликати правоохоронців.

Віталій навіть у не думав ховатися від правосуддя. Можливо, був упевнений, що дівчина, з якою товаришував і яка йому подобалась, не наважиться розповісти про цей ганебний вчинок міліції. Правоохоронці затримали одруженого «залицяльника» на залізничному вокзалі, він проводив час у залі гральних автоматів.

Підозрюваний визнав свою вину. Рівненський міський суд кваліфікував дії Віталія за ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 186 (замах на грабіж), поєднаний з насильством, і призначив покарання у виді позбавлення волі на чотири роки. Суд звільнив його від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Рівне  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.