У фіналі конкурсу краси "Перлина Рівного" візьмуть участь всього 7 дівчат. ФОТО

У понеділок, 9 вересня парк-готель "Швейцарія" прийматиме фінал найбільшого міського конкурсу краси "Перлина Рівного-2013". Він проходитиме у форматі благодійного вечора. На вході стоятиме скринька, до якої відвідувачі зможуть пожертвувати будь-яку суму на власний розсуд, а зібрані кошти організатори конкурсу передадуть для хворих дітлахів. 

Цьогоріч у фіналі цього конкурсу братимуть участь всього 7 учасниць. З-поміж них рішенням жюрі і буде обрана цьогорічна "перлина". За словами засновниці "Перлини Рівного" Оксани Ігас, гостей фіналу із Рівного до "Швейцарії" привозитиме спеціально прикрашений лімузин. Щоправда, відбуватиметься це лише за умови попереднього запису на конкурс. Також відвідувачів зустрічатиме червона доріжка - майже невід'ємний атрибут подібних заходів. Власне, як і банер події, на фоні якого фотографуватимуться учасники та гостій дійства.

Фото із презентації фіналісток "Перлини Рівного-2013" у парк-готелі "Швейцарія"

У презентації дівчат-фіналісток конкурсу взяли шестеро із семи конкурсанток. Як розповіла Оксана Ігас, сьома фіналістка повертаючись із відпочинку за кордоном загубила свій багаж і нині займається його пошуком. Відтак, до інших дівчат долучиться найближчим часом. 

Ведучими вечірнього шоу будуть переможці Міжнародного фестивалю "Шумный балаган" (м.Брянськ, Росія), двічі володарі суперкубку Рівненської Ліги КВН, учасники і переможці телевізійного проекту "Розсміши коміка", автори та актори комедійного клубу "CO.MIX" і команди КВН "Сборная бывших", дует "МЕГАПОЛІС" - Андрій Боблях і Володимир Кравчук. На презентації фіналісток хлопці продемонстрували декілька своїх жартів (див. відео):

Найстаршій учасниці фіналу 23 роки, наймолодшій - 16. На фіналі планується 3 виходи дівчат. Їх постановкою займається топ-педагог агентства моделей ARTmodels Іванна Горщар.

На фото: Іванна Горщар та дует "МЕГАПОЛІС"

До речі, 9 вересня для проведення фіналу конкурсу краси "Перлина Рівного" обрано не випадково, адже на цю дату припадає Міжнародний день краси.

Шестеро із семи фіналісток цьогорічної "Перлини"

Нагадаємо, переможницями попередніх сезонів цього конкурсу краси були:

2006 рік - Марія Хаврук;

2008 рік - Анна Бікус;

2009 рік - Олена Радько;

2010 рік - Анастасія Кирилецька;

2012 рік - Катерина Бондар;

2013 рік - ім'я нової переможниці читачі сайту чесних новин "ВСЕ"  дізнаються у понеділок, 9 вересня. 

Більше фото фіналісток шукайте у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ.

Коментарі

Які люди заздрісні! Самі нічого в житті не створювали, чи намагалися, а виходило поганенько, от на своєму рівні й ставлять оцінки та роблять типу їдкі зауваження. Ймовірно, щойно від корів вирвалися і чиясь інтелігентність та успішність ріже очі.

"Найбільшого конкурсу" - бред!!!!! Може помилились бо ідеально підходить для "Найсмішнішого конкурсу"- ото вже хлопцям буде матеріал для гумористичних виступів! Ігас іди коров паси, повір в тебе це краще вийде!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.