На Рівненщині дітям незаконно дали путівки в табори

У ході прокурорських перевірок виявлено факти порушення законодавства при направленні дітей органами влади до дитячих центрів відпочинку та оздоровлення.

Зокрема, усупереч вимогам Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей у дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія», затвердженого постановою Уряду України від 4 лютого 2009 року, за бюджетними путівками до цих установ замість дітей пільгових категорій направлялися діти, які не мають такого права.

Так, відділом у справах молоді Рівненської районної державної адміністрації за заявою батьків до УДЦ «Молода гвардія» направлена дитина-сирота, хоча у 2000 році вона втратила цей статус у зв’язку із її усиновленням. Прокуратурою району на усунення порушень внесено подання з вимогою вжити заходів до повернення коштів у розмірі більш як 3,5 тисячі гривень.

Також до МДЦ «Артек» направлено чотири учасники Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю, які насправді участі у ньому не приймали. Прокурором Костопільського району за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).

Дубенський міжрайонний прокурор розпочав кримінальне провадження за ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України(підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут та використання) за фактом видачі завідомо неправдивої довідки про те, що неповнолітній перебуває на «Д» обліку та потребує санаторно-курортного лікування. На підставі підробленого документа дитину на пільгових умовах було направлено до УДЦ «Молода гвардія». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.