На Рівненщині створили додаткові групи для дошкільнят

З 1 вересня на базі семи НВК Корецького району запрацювали додаткові дошкільні групи. Тож ще понад півтори сотні малят з Богданівки, Копитова, Стовпина, Великого Клецька, Користі, Калинівки та Cамострілів зможуть отримати дошкільну освіту, а їхні батьки – реалізувати своє право на працю. Крім того, у планах місцевої влади – за тиждень розпочати роботу ще чотирьох груп у Сторожівському, Сапожинському, Колодіївському та Дивенському НВК. Це дасть змогу охопити дошкіллям ще до півсотні діток Кореччини. Водночас у грудні в селі Харалуг запрацює дитсадок на 25 місць. Відтак в районі додатково дошкільною освітою охоплять 233 малюки. 

Реорганізація малочисельних шкіл у НВК дозволяє на місцях зекономити бюджетні кошти, адже можна ефективно використати площі та зекономити на комунікаціях і харчоблоках. Загалом у Корецькому районі функціонує дев’ять повноцінних дошкільних закладів та 13 – у складі навчально-виховних комплексів, різними формами виховання охоплено майже тисячу малюків від одного до шести років.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, за останні три роки на Рівненщині запрацювали майже сотня оновлених, реконструйованих та розширених дошкільних навчальних закладів. На це спрямовують гроші цільової субвенції із держказни. Так, в області реконструюють і розширюють діючі заклади та відкривають дитсадки, які не працювали з 90-х років. Відтак, у садочки додатково влаштували майже п’ять тисяч маленьких краян. У дитячих навчальних закладах області планують створити понад півтори тисячі нових місць. А загалом у порівнянні з 2010 роком рівень охоплення дітей дошкільним навчанням в Україні зріс майже на 10 відсотків.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.