Помічників нардепа з Рівного визволяв УБОЗ

Помічників народного депутата Олега Осуховського — Олександра Савчука та Олександра Гомона — незаконно утримували на території ЗАТ "Технопривід" невідомі особи, повідомляє прес-служба ВО «Свобода». На підприємство свободівці прибули, реагуючи на звернення працівників до громадської приймальні народного депутата — люди повідомили, що їм уже кілька місяців необґрунтовано затримують виплату заробітної плати, повідомила Прес-служба ВО «Свобода». 

"Присутні підписали звернення до народного депутата від ВО "Свобода". Проте під час нашого спілкування з робітниками підприємства близько десятка невідомих осіб в уніформі зачинили двері приміщення прохідної, оскільки не бажали, щоби бланк зі зверненням залишив територію заводу. На прохання представитись, відчинити приміщення та випустити не тільки нас, але й працівників заводу невідомі не реагували, " — розповів Олександр Савчук. — Лише після приїзду працівників УБОЗ у Рівненській області вдалося звільнити нас та працівників заводу. Правоохоронці зафіксували факт протиправних дій».

 — З приводу фактів порушення Кримінального кодексу України та закону "Про статус народного депутата України" я вже скерував депутатський запит до Генеральної прокуратури, МВС України та СБУ. Вимагаю встановити осіб, що перешкоджали діяльності помічників-консультантів народного депутата України та притягнути винних до відповідальности, — повідомив Олег Осуховський, який нещодавно відкрив громадську приймальню в Німеччині

Ключові слова: 

Коментарі

на даний момент НЕВІДОМО хто є власником підприємства, невідомо хто є керівником, працівники розповідають що підприємство декілька раз перепродували і не знають хто ж зараз є власником, хоча подейкують, що "донєцкіє"...

Так напишіть, хто не виплачує зарплату, хто керівник підприємства, хто власник! А то знову, пресслужба Свободи повідомляє ні про що. Нікого не цікавлять помічники нардепа, цікавить суть справи!

Щось не віриться в це)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.