До Рівного приїхали американські лікарі

4-5 вересня у Рівненському обласному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука  обговорюватимуть проблеми алкоголізму лікарі із США.

Директор Національного інституту з дослідження проблем, пов‘язаних із вживанням алкоголю і алкоголізмом, (NIAAA), США  Кеннет Воррен, керівник міжнародних дослідницьких програм NIAAA Маргарет Мюррей, керівники міжнародної програми з дослідження алкогольного синдрому плода в Україні з Каліфорнійського університету в Сан- Дієго та університету Еморі  (США) Крістіна Чамберс, Кеннет Джонс, Клер Коулз, Джулія Кейбл та голова правління і директор програм розвитку дітей та запобігання вродженим вадам МБФ «ОМНІ- мережа для дітей» Володимир Вертелецький відвідають Рівне та проведуть симпозіум на тему: «Порушення фетального алкогольного спектру - діагностика, опіка, запобігання».

Метою візиту є підведення підсумків досліджень, які проводились у Рівненській і Хмельницькій областях у попередні роки, обговорення та планування нових напрямків програми щодо діагностики і профілактики алкогольного синдрому плода з партнерами в областях і з Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. NIAAA сприяє дослідженням у США та багатьох країнах світу, щоб поглибити розуміння впливу алкоголю під час вагітності на розвиток дітей, а також покращити діагностику і запобігання алкогольного синдрому плода, розробляти стратегії щодо раннього втручання і лікування.

NIAAA впродовж багатьох років підтримує наукові дослідження факторів ризику алкогольного синдрому плода в Україні, які проводяться спільно з Каліфорнійськими університетами в Сан- Дієго і Девіс, університетом Еморі (Атланта), університетом Індіани та МБФ «ОМНІ- мережа для дітей». Платформа для впровадження і реалізації цього унікального дослідження та інших була створена завдяки спільній діяльності управлінь охорони здоров‘я обласних державних адміністрацій та програми запобігання вродженим вадам розвитку ОМНІ- мережі для дітей (директор- професор університету Південної Алабами, США, Володимир Вертелецький). Про це повідомляє прес-служба Рівненського обласного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.