На Рівненщині у виховній колонії провели Спартакіаду. ФОТО

Щороку, протягом літніх канікул серед вихованців Дубенської виховної колонії проходить Спартакіада. Днями відбулися фінальні змагання між командами неповнолітніх засуджених у цьому році.

Засуджені змагалися за першість у легкій атлетиці, гирьовому спорті та гімнастиці. Для фіксації результатів та визначення рівня фізичної підготовки  учасників, протягом змагань діяла суддівська колегія, яку очолив начальник сектору соціально - виховної та психологічної роботи управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області Олександр Кузик.

- У цьогорічних спортивних змаганнях участь прийняло 145 засуджених Дубенської виховної колонії - розповідає Олександр Кузик – За підсумками Спартакіади переможцями визнано колектив засуджених другого відділення. Переможці відзначені пам’ятними призами та грамотами.

В період проведення Спартакіади засуджені установи змагалися не тільки з основних видів програми – в установі проводились змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу.

- Для розвитку здорової конкуренції, формування командного духу та кращої соціалізації вихованців, до участі в змаганнях запрошувались  спортсмени Дубенської ДЮСШ, студенти педагогічного коледжу, з юнацьким складом команди «Кристал» міста Дубно та дорослим складом команди «Хмільники» місто Дубно» - повідомив начальник Дубенської колонії Сергій Макарук.

Також в установі був проведений шашко-шаховий турнір, та сеанс одночасної гри з місцевим гросмейстром Пожарським Анатолієм. Засуджені приймали активну участь в спортивній програмі фестивалю художньої самодіяльності «Червона калина».

 Для кращої мотивації та обізнаності для юних спортсменів було організовано  перегляд відео- та кінофільмів на спортивну тематику, трансляції матчів Чемпіонату України по футболу, Ліги чемпіонів, Ліги Європи з футболу.  

Завдяки співпраці з громадськими та благодійними організаціями було поповнено спортивну базу установи футбольними, волейбольними та баскетбольними м’ячами, ракетками та кульками для настільного тенісу, наборами для гри в шахи та шашки,  а також проведено косметичний  ремонт у спортивній залі та спортивному майданчику установи. Про це повідомляє прес-служба департаменту пенітенціарної служби України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.