На Рівненщині учні гімназії виграли комп’ютери

Керівництво Сарненської ОДПІ, разом з представниками  Сарненської райдержадміністрації та районного відділу освіти, взяли участь у відкритті комп’ютерного класу в Сарненській гімназії.

Це єдина школа у Західній Україні, яка здобула перемогу в конкурсі «Навчання вищої проби», що організували компанія  Microsoft та Platinum bank.

Вихованці закладу, на чолі з директором школи Тамарою Шепель, яка є одночасно і викладачем економіки, розробили ігровий урок – проект «Податки», за допомогою якого і виграли дев’ять комп’ютерів.

Вітаючи вихованців гімназії із такою гарною подією, працівники Головного управління Міндоходів у області  подякували керівництву навчального закладу та  викладачам за активну участь у вихованні податкової культури серед молоді,  адже учні гімназії - часті гості в Сарненській ОДПІ.

Під час зустрічі гімназисти презентували гостям свій ігровий проект щодо  виховання податкової культури у молоді як такий, що  значно допоможе школярам зрозуміти основи податкового законодавства. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Рівненській області.     

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.