На Рівненщині дітям-сиротам допомагають здобути професію

Навчально-виробниче підприємство, де допомагатимуть учням-сиротам та дітям з інших соціально-вразливих груп отримати додаткові знання, створюють на базі Дубенського професійного ліцею. Їм пропонують фах, затребуваний на ринку праці. Річ у тім, що ліцей став одним із шести пілотних закладів України, де впроваджується проект «Забезпечення доступу дітей-сиріт до якісної професійної освіти і навчання». Реалізується він за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, в рамках проекту вже навчається 125 дітей, з них13 сиріт та 52 напівсиріт, які опановують професію «Різьбяр по дереву та бересту, столяр будівельний». За словами директора ліцею Сергія Підкидача, на підприємстві не тільки навчатимуть ремеслу, а й радитимуть, як реалізувати власну продукцію.

Наразі учням закупили необхідний спецодяг, матеріали, а також відремонтували кімнати в гуртожитку. На це спрямували 31 тисячу 400 гривень. Окрім того, ліцей отримав спеціалізоване обладнання на загальну суму 120 тисяч гривень, зокрема, форматно-розкрійний, фрезерний, шліфувальний та комбінований верстати.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.