У «Рівнеелектроавтотранс» звільнять скандального начальника

У понеділок, 9 вересня, міський голова Рівного Володимир Хомко представить трудовому колективу КП “Рівнеелектроавтотранс” нового керівника. Ім’я людини,  яка змінить Степана Загинея, нараді не повідомляють. Подейкують, це буде Валентин Ткачук. 

Попри чергове підвищення вартості проїзду у тролейбусах Рівного у червні цього року, фінансова ситуація "рогатих" не покращилась. Натомість працівники тролейбусного підприємства висловили недовіру директору КП "Рівнеелектроавтотранс" Степану Загинею та заявили про впевненість, що подорожчання квитків ні до чого хорошого не призведе. До того ж, цього року вже закрили три тролейбусні маршрути та почали говорити про закриття маршруту №1.

До 2013 року на підприємстві працювало 475 людей. Починаючи із січня звільнилось - 120. Обурені працівники поскаржились міській владі та депутатам Рівнеради. В підсумку за погодженням з міським головою Рівного Володимиром Хомком група депутатів створила комісію і вирішила провести соціологічне опитування працівників підприємства.

- Ми проводили опитування кілька днів поспіль, адже працівники "Рівнеелектроавтотранс" працюють позмінно. Опитування проводилось анонімними анкетами. Проголосували майже всі працівники підприємства. Результати голосування були достатньо прогнозованими. Думки працівників підприємства кардинально розділились. Понад 51 відсоток робітників підтримує директора "Рівнеелектроавтотранс" Степана Загинея, майже більше 40 відсотків  проголосували проти, решта утримались, - розповів учасник спецкомісії, депутат "Рівнеради" Юрій Запорожець.

Результати опитування депутати повідомили міському голові та мали намір озвучити на сесії Рівнеради. Однак, Володимир Хомко не став чекати. Як стало відомо "ВСЕ" у 9 вересня колективу підприємства представлять нового керівника. Кажуть, що ним стане начальник КАТП-1728 Валентин Ткачук.

Валентин Ткачук

— Наразі перебуваю у відпустці і у мене інформації про зміну місця роботи немає. Тому не маю чого коментувати, - заявив Валентин Ткачук в коментарі сайту "ВСЕ".

Що ж стосується Степана Загинея, то кажуть, що він може очолити КАТП-1728. Наразі пан Загиней не підтверджує інформацію про своє звільнення та перехід на нове місце роботи.

- Я працюю у тролейбусному парку. Інформацію, про яку ви мене питаєте, напевно, має мати керівництво міста, от у них і питайте, - зазначив по телефону Степан Загиней.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного замість зарплати запропонував тролейбусникам соцопитування

Чи справді відбудеться така рокіровка, і як новий керівник виводитиме "Рівнеелектроавтотранс" з кризи - дізнаємось вже в понеділок.

Коментарі

Довідка для небайдужих жителів м.Рівне! КП Рівнеелектроавтотранс велике і потужне підприємство,яке може скласти конкуренцію транспортній мафії у м.Рівне,а ще це соціальний і екологічно чистий транспорт,це майбутнє нашого невеликого міста.Але з приходом на посаду нового керівника діються цікаві речі,які зовсім не на користь і покращення роботи підприємства. По-перше-на теиторію запущені мусорні машини"Санком",це недопустимо в жодному депо-громадський транспорт ,що возить людей і грязнючі мусорні машини зі шкідниками всередині.
Ну і основне-все та ж економіст Ільїна Л.І.,переслідуючи свої особисті інтереси і помсти ,скорочуєт все,що бачить,тільки не те,що треба:одних пересаджують в бухгалтерії в другі кабінети,іншим добавляють посади.Скорочують молодих спеціалістів Козійчуків,тільки,щоб утримати на посаді головного інженера ТкаченкаА.П.(чоловіка Ільїної),йому зовсім не готується заміна,а результат його роботи на цій посаді-нульовий.Уявіть від скорочення штату не попав жоден пенсіонер і їм не готують заміну.Тож напрошується питання-яку долю колись процвітаючому підприємству приготовив новий директор Ткачук В.М.,він це все бачить і потакає,ну скільки можна вчитись керувати.Це не КТП!!!
ця інформація для того,щоб люди знали правду,бо ще не доходить люстраія до КП"Рівнеелектроавтотранс"

Колишні працівники(не переслідуєм жодні інтереси)

Так вельмошановний мер, а саме Хомко, рахує, що житлові будинки м.Рівне, крім кооперативних та ОББСЕ на правах власності належать комунальній власності і розпоряжається ними місцевий "білій дім" навіть не рузуміючи обставин та попри закон - нічого дивного, колапс міського масштабу!

А де конкурс на заміщення вакантної посади, де кандидати з програмами порятунку рівненського тролейбусу? Відкритий, конкурс, з концепції розвитку міського комунального електротранспорту? Де це все?
Чому Хомко призначає нового директора, ніби величезне комунальне підприємство не власність громади, а Хомкова приватна власність?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.