Асоціація будівельників Рівного викликала «на килимок» чиновників

Голова правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі в Рівному та Рівненській області» Ігор Мічуда запросив прийняти участь у  круглому столі: директора департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, представника податкової  інспекції та заступника начальника управління містобудування та архітектури.

На запитання журналіста сайту «ВСЕ» про мету заходу, Ігор Мічуда відповів:

- Поговорити…

Більше години присутні обговорювали проблемні питання, що стосуються підприємницької діяльності представників будівельної асоціації. Учасники круглого столу захищались як тільки могли і в один голос заявляли «проблем немає». Лише після того, як підприємці-будівельники навели конкретні факти, учасники змінили тактику і повідомили, що проблеми не їхні це «прогалини у законодавстві».

Отже, присутні поговорили, як і бажав того Ігор Мічуда, проте мета  заходу все ж лишилася не зовсім зрозумілою, адже проблеми будівельників лише одним «поговорити» не вирішаться. Поговорили та й забули, якби не одне «але». Ігор Мічуда мріє про політику і активно намагається реалізувати свій політичний потенціал. Заради цього він навіть покинув бізнес, щоби його не звинувачували у лобіюванні власних бізнесових інтересів. Разом із тим, у  місті  активно обговорюють потенційних кандидатів у  «мерське крісло». Вже зараз подейкують, що одним із них є Ігор Мічуда. Якщо врахувати це, а також згадати про новостворену політичну партію "Вся Україна», яку очолив той таки «голова правління будівельників» Ігор Мічуда, тоді більш менш все стає на свої місця. І вже не таким безглуздим здається «круглий стіл». 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.