Керівники Рівненщини подались за кордон

Голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий вчора полетів у Китай. На Економічному форумі країн Східної Азії пан Кічатий упродовж п'ятнадцяти хвилин має розповісти про економічну привабливість Рівненської області. До спеціально розробленої презентації, з його слів, увійшли рівненський аеропорт і технопарк, в якому будуть пропонувати розміщувати китайські заводи. Сподіваються, що якась із пропозицій зацікавить китайських підприємців. Повернутися з відрядження пан Кічатий має наступного вівторка, пише "Рівне Вечірнє". 

Того ж дня голова облдержадміністрації Василь Берташ у складі делегації з близько 40 осіб летить в Астрахань. А звідти та ж делегація полетить в Азербайджан на запрошення посольства України в цій країні. Мета поїздки — представлення економічного потенціалу області. Повернутися в Рівне Василь Берташ має 15 вересня.

Нагадаємо, що цьогоріч у Рівненській ОДА  на відрядження працівників заплановано витратити 25 000 гривень, а видатки на автопослуги — в сумі 480 240 гривень. Тоді як торік губернатор Рівненщини разом з підлеглими проїздив 700 тисяч гривень

На відрядження у 2012 році за межами області з бюджету керівництво обласної ради  витратили майже 10 тисяч гривень. Голові обласної ради Юрію Кічатому "перепало" 6 тисяч 599 гривень. Першому заступнику Михайлу Кривку та заступнику голови Олександру Чуприні – 1 380 та 1219 гривень відповідно.

Цього року покидаючи Рівненську область з робочими поїздками зазначені особи на трьох разом отримали лише 5 000 гривень. Із них пан Кічатий витратив 2 000, а його заступники - по 1 500 гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.