На Рівненщині замість техніки придбали металобрухт на 460 тисяч гривень

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Рівненській області – Рівненської міжрайонною державною фінансовою інспекцією – під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації встановили втрат ресурсів на 459 тисяч гривень.

Зокрема, в ході проведення контрольного заходу було виявлено, що  за рахунок коштів державного бюджету посадовими особи районного управління агропромислового розвитку здійснено компенсацію в сумі 459,10 тисяч гривень за придбані механізми та техніку, які були у використанні. Провівши обстеження, залучені експерти зробили висновок, що придбане обладнання для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві є не придатним для користування.

Матеріали проведеної ревізії передано в правоохоронні органи. За допущені порушення одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівнику установи направлено вимоги про усунення виявлених порушень. Про це повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.