Рівненська "Свобода" поскаржиться Берташу на російських прикордонників

Завтра 6 вересня 2013 року о 12:00 відбудеться пікетування Рівненської обласної державної адміністрації, головою якої є регіонал Василь Берташ, у зв`язку із безкарністю дій російських прикордонників, бездіяльністю влади Російської Федерації щодо розслідування вбивства мирних українських рибалок та безпідставним звинуваченням і насильницьким утриманням російською стороною громадянина України Олександра Федоровича. 

Захід розпочнеться о 12:00 на площі перед облдержадміністрацією (майдан Просвіти, 1)

Нагадаємо, 17 липня 2013 року близько 18:00 в Азовському морі сталося "зіткнення" українського рибальського баркаса і катера берегової охорони Прикордонної служби РФ. Унаслідок цього загинули рибалки і лише один – Олександр Федорович – залишився живим. ВО "Свобода" вимагає повернути рибалку Олександра Федоровича на батьківщину і розслідувати в Україні цей інцидент.

Слід зазначити, що від початку слідства російська сторона не допускала українську сторону до слідства. Українська громадськість сприймає інцидент в Азовському морі як убивство мирних українських рибалок російськими прикордонниками.

Можливо після пікету "Свободи" під вікнами керівника Рівненської облдержадміністрації російські прикордоники змінять своє ставлення до розслідування інциденту.

Ключові слова: 

Коментарі

Хлопці-"свободівці"! Чому ж ви не зібралися з усіх областей і не поїхали проводити пікетування МЗС чи посольства Росії? А то, їй Богу, виглядає як "захід-відбувайлівка", який виконується на місцях як завдання, "спущене зверху". Ну що саме у цьому питанні зможе вирішити Берташ?

Треба не тільки навчитися копіювати текст, а й розуміти його суть.

Постійно консультуюсь з кращими юристами в Україні. А Ви несете марення сивої кобили. Які часто роблять таке ж айпі адресами гонудрасу, франції і інше. це раз. 

Ви вважаєте, що ви праві - судіться! Хоча я більш ніж певний, що ви не захочите розкрити свого істинного імені. 

По друге, заходячи на сайт ви автоматично погоджуєтесь з правилами користування, а головне самі розголошуєте свій АР коли пишете коментар. 

стаття 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297 встановлює, що «Персональні дані — це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована».Тому єдиним критерієм віднесення відомостей до ПД, який встановлений Законом, є те, що за їхньою допомогою фізична особа МОЖЕ бути ідентифікована. Можна ідентифікувати особу за IP-адресою комп’ютера, з якого ця особа здійснювала доступ до мережі Інтернет так само як за номером автомобіля за номером паспорта та номером водійського посвідчення . Все залежить від того з ким будете судитись.

Ну ось як тільки мова пішла про Росію проголосили цензуру:)
Хочу привернути увагу ваших шановних друзів на
постанову пленуму Верховного суду від 27.02.2009 про судову практику у справах захисту гідності та честі особи. У ній є пункт 12, що стосується саме інтернет-регулювання, зокрема там зазначено таке: «Належним відповідачем у разі поширення оспорюваної інформації в мережі Інтернет є автор відповідного інформаційного матеріалу та власник веб-сайта, особи яких позивач повинен установити та зазначити в позовній заяві (пункт 2 частини другої статті 119 ЦПК).
Якщо автор поширеної інформації невідомий або його особу та/чи місце проживання (місцезнаходження) неможливо встановити, а також коли інформація є анонімною і доступ до сайта – вільним, належним відповідачем є власник веб-сайта, на якому розміщено зазначений інформаційний матеріал, оскільки саме він створив технологічну можливість та умови для поширення недостовірної інформації».
Любі друзі Ви пишите-власник цього сайту відповідає:) тож кому власник ВСЕ насолив- вперед:)

А ну покажіть мені в законі України "Про захист персональних даних"  статтю де йде мова по ір адресу?

Не меліть дурниць! Відкрито від власного імені у нас коментують лише декілька людей. Більшість з них депутати різних рівнів. 
Не хочете говорити від власної особи - не говоріть. Великої трагедії від того не буде.  А то багато таваріщей думають, що раз можна не писати своє імя, то можна строчити в коментах, що завгодно. Так, друзі, не буде.

А про відповідаьність за слова - це правильно підмічено!

1. Анонімності немає, оскільки ви, порушуючи закон України "Про захист персональних даних", оприлюднююте повну іп адресу
2. Разом із тим варто було би використати за зразок приклад передових сайтів в коментуванні подій.
Журналістів називають четвертою владою владою, оскільки вона незалежно від трьох попередніх висловлює свою думку, намагаючись бути об'єктивною, а застосовуючи власні цінності при викладі матеріалу, варто їх деклаувати та не приховувати
3. Чекаю відповіді по суті попереднього повідомлення

Найближчим часом на сайті будуть опубліковані правила коментування. За зразок використали досвід передових сайтів. Там детально описано, яким чином відбувається коментування і з яких причину можливе їх видалення. Демократія - це не вседозволеність. Ставтесь з розумінням. Поки що ми не запроваджуємо обовязкову реєстацію для коментування, як це робить наприклад"Кореспондент". Анонімність для користувачів є, але не треба цим зловживати. Треба вчитися відповідати за свої слова. 

Недоречно виглядає коментар адміністрації сайту. Яка різниця підтримають рівняни, волиняни, кримчани чи сумчани? Головне, що ніхто не лишиться осторонь і підтримає знедолену людину в біді, з якого би куточка країни та не була. Так і має існувати сучасний соціум, це показав приклад врадіївців. А мислити, так як ви, шановна адміністрація сайту - не більше ніж поширювати совкову філософію: "Моя хата скраю - нічого не знаю" Не соромно?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.