Рівненська міліція пообіцяла слухати громадських активістів

Консультативно-експертну раду створено сьогодні при управлінні МВС України в Рівненській області.

Відкрив перше засідання консультативно-експертної ради Василь Лазутко, начальник облуправління МВСУ. Головою новоствореної консультативно-експертної ради обрано колишнього начальника УМВСУ в області Григорія Зарічнюка, його заступником настоятеля Храму Всіх Волинських Святих міста Рівного Михайла Жаровського. До складу ради увійшли представники громадських, профспілкових та журналістських організацій, а також деякі депутати та представники міської та обласної влади.

Основними цілями діяльності Ради є участь її представників у розробленні ефективного законодавчого забезпечення органів внутрішніх справ стосовно дотримання прав і свобод громадянина та людини, удосконалення взаємодії інститутів громадянського суспільства та органів правопорядку, удосконалення нормативно-правової бази, що регламентує діяльність УМВС України в Рівненській області, надання висновків за результатами підготовки та розгляду наукових рекомендацій з цих питань, здійснення фахових консультацій з різних питань діяльності УМВС України в Рівненській області.

Для цього Рада взаємодіятиме з УМВС України в Рівненській області і, за потреби, з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, науковими та навчальними закладами, а також іншими державними та громадськими організаціями. Про це повідомляє прес-служба СЗГ УМВС в Рівненській області.

– Я щиро сподіваюсь, що Ваші фахові поради допоможуть нам у вирішенні проблем, які виникають у міліції, – сказав присутнім начальник УМВС Василь Лазутко. – Нами вже зроблені перші кроки аби прості громадяни оперативно повідомляли нам про неправомірні дії працівників міліції. Для цього створили контактний центр куди надходять скарги на роботу міліціонерів. Але ж частина їх не підтверджується. Проте ми перевіряємо кожну. І надаємо відповідь людям. Ще за підтримки влади постійно їздимо в населені пункти де є проблеми аби безпосередньо їх вивчити та відразу надати людям допомогу. Зокрема, вчора у с. Бистрічі Березнівського району відбулася зустріч з громадою цього села. Прийшло більше сотні селян. В основному питання ставили мені та моїм заступникам. Думаю, що консультативно–експертна рада працюватиме і в цьому напрямку.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.