Інтерпол розшукав рівнянина-контрабандиста в Італії

Завдяки злагодженому міжнародному співробітництву та за результатами проведених спільних операцій працівників Інтерполу та правоохоронців України розшукано та затримано 26 серпня в Італійській Республіці небезпечного злочинця – мешканця міста Рівне, який підозрюється в організації та вчиненні тяжких злочинів, пов’язаних з контрабандою психотропних речовин.

— 29-річний рівнянин розшукувався з квітня 2013 року органами Інтерполу та слідчими рівненських правоохоронних органів за організацію злочинного угруповання у складі 3 чоловік, які займались переміщенням з Італійської Республіки через митний кордон України прекурсорів в особливо великих розмірах, — інформує старший прокурор прокуратури Рівненської області з міжнародно-правових доручень Раїса Приходько. — Чоловік купував псевдоефедрин у знайомих фармацевтичних працівників, ховав їх в упаковки з продуктами харчування та переправляв посилками спільникам в Україну через приватних перевізників. Слідством встановлено та доведено 15 епізодів злочинної діяльності організатора. Кошти (а це близько 9 тисяч Євро), одержані від незаконної реалізації психотропних речовин, організатор угрупування отримував через банківські рахунки.

Матеріали досудового розслідування кримінального провадження стосовно підозрюваного за фактом незаконного переміщення через митний кордон України прекурсорів в особливо великих розмірах та використанні здобутих від такої незаконної діяльності коштів (ознаки злочинів, передбачених ч. 3 ст. 305, ч. 2 ст. 306 КК України) виділені в окреме провадження у зв’язку з його розшуком.

Для видачі компетентними органами Італійської Республіки вказаного громадянина прокуратура Рівненської області відповідно до Європейської Конвенції про видачу правопорушників підготувала клопотання до Генеральної прокуратури Україну про екстрадицію. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.