У рівненському театрі відкриють новий театральний сезон

20 жовтня у Рівненському облмуздрамтеатрі планують відкрити новий театральний сезон. У репертуарі театру з’явиться музична комедія на дві дії «Моя дружина … , або Як повернути чоловіка» В. Ільїна і В. Лукашова, лібрето Ю.Рибчинського.

Багата на смачні жарти, інтриги, хитрощі вистава, говоритиме з глядачем на серйозні теми.

- Нам важливо показати насамперед, що найбільшою цінністю і радістю у житті кожної сім’ї є народженні у любові діти, - розповідає режисер-постановник вистави, директор-художній керівник театру Володимир Петрів. -  Саме вони надають подружньому зв’язку ваги і роблять його по справжньому повноцінним. Наша вистава буде про це. І хоч вистава для розрахована на глядачів різних вікових категорій нам важливо, щоб нас почули молоді люди. Особливо ті, які лише починають думати про створення сім’ї, щоб вони, коли прийде на те пора, не відмовлялись від радості батьківства через страх втратити свободу, адже діти - це відповідальність. Я, як батько, переконаний: діти – це радість.

У виставі задіяний переважно молодий акторський склад. Це Ніна Ніколаєва-Годунок та Оксана Рекуненко, В’ячеслав Давидюк та Микита Кондратюк, Сергій Бондарук та Станіслав Лозовський, а також заслужена артистка України Галина Цьомик, Вікторія Фіськович Катерина Лапіна, Наталія Боярська та Оксана Островська. Усі вони співатимуть та танцюватимуть під мелодії у виконанні оркестру театру.

Над створенням декорацій, а також вишуканих костюмів зразка початку минулого століття, а саме тоді написана літературна основа вистави, п’єса  авторства М. Мэйо і Моріса Еннекена, працює художник Алла Локтіонова. Хореограф – Ігор Маркевич.

На глядача чекають несподівані стрімкі сюжетні повороти, жіночі секрети та витівки, ревнощі і любов. Про це повідомляє керівник літературно-драматичної частини Рівненського академічного музично-драматичного театру Ірена Боровець

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.