Мати автобуси - аморально, - мер Рівного

Працівники тролейбусного парку не мають права займатись маршрутним бізнесом. Таку думку висловив мер Рівного Володимир Хомко під час зустрічі з колективом КП "Рівнеелектроавтотранс".

- Не має права Загиней (Степан Загиней - директор КП "Рівнеелектроавтотранс", - прим.авт.) мати автобуси. Або автобуси, або тролейбуси. Це не те, що шкодить тролейбусам. Це аморально, - зазначив Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного не знає як врятувати міські тролейбуси

Міський голова також зазначив, що працівник тролейбусного парку, який заробляє на маршрутках має звільнитись з комунального підприємства.

- Буси (автобуси, які працюють у маршрутному режимі, - прим.авт.) ніхто не має права мати: ні Загиней, ні начальник управління транспорту, ні водій тролейбуса. Або заява на звільнення, або закривайте маршрути, - додав мер Рівного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тролейбуси Рівного: звільнення, бунти, борги, банкрутство

Висловлювання Володимира Хомка щодо неможливості працівників КП "Рівнеелектроавтотранс" займатись маршрутним бізнесом скоріше за все пов'язані із тим, що маршрутки - бізнес родини Степана Загинея

Офіційне представлення нового керівника КП "Рівнеелектроавтотранс" мають провести у понеділок, 9 вересня.

Коментарі

9 вересня буде представлення в.о. керівника, чи вже був проведений конкурс на заміщення вакантної посади і це вже буде повновправний новий керівник?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.