На Рівненщині цьогоріч збудують спортзал за 12 мільйонів

Головну спортивну споруду Зарічненського району збудують цьогоріч. Таке завдання підрядникам дав голова облдержадміністрації Василь Берташ, відвідавши будівельний майданчик у селищі Зарічне. Він аргументував, що для місцевої молоді це вкрай актуально, оскільки їм ніде займатися спортом.

Нині уроки фізкультури гімназистам проводять у шкільному коридорі, пристосованій класній кімнаті та на вулиці. Водночас районна ДЮСШ теж не має бази, аби набрати учнів у гуртки та секції. Тому завершення довгобуду спортзалу вирішить проблеми не лише школярів, а й молоді райцентру.

На будівництво головної спортивної споруди Зарічненського району область отримала гроші з держказни. Загалом у цей об’єкт інвестують понад 12 мільйонів бюджетних гривень, повідомив директор департаменту будівництва та архітектури облдержадміністрації Юрій Сідлецький. За його словами, це буде найбільший у районі спортзал площею майже 1000 квадратних метрів. Тож тут відбуватимуться не лише уроки фізкультури, а й районні змагання. Для цього будівельники облаштують глядацькі трибуни на 200 місць.

В спортивній споруді, окрім великої зали, буде також додаткова, менша. В ній директор школи планує розмістити борцівську, гімнастичну, тренажерну та тенісну зони. Адже для дітей цікаві різні види спорту, втім через відсутність бази вони навіть не знають про популярні серед однолітків баскетбол, чи гандбол. Натомість у новобудові облаштують ще три кімнати для гурткової роботи, а також душові, туалети та роздягальні, аби створити сучасні й комфортні умови юним спортсменам.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, будівництва спортзалу жителі райцентру чекали майже 20 років. Річ у тім, що спорудження нової школи у Зарічному розпочалося ще у 1992 році. Втім через брак коштів будівництво відбувалося із значними перервами. За цей час ввели в експлуатацію навчальні корпуси, харчоблок, котельню та зовнішні інженерні мережі. Водночас незавершені споруди руйнувалися, а це потребує додаткових витрат на їх відновлення.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.