На Рівненщині майбутніх прийомних батьків вчитимуть виховувати дітей

Кандидатів у прийомні батьки вчать, як правильно виховувати дітей.  Цьогоріч такі навчання проводили вже двічі, повідомив директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ананій Бучак. За його словами, родини, котрі бажають створити прийомну сім’ю або ж будинок сімейного типу, мають відвідати спеціальні тренінги. Так, з початку року відповідний курс підготовки пройшли 10 кандидатів в опікуни, а також сім родин-кандидатів у прийомні батьки з Костопільського, Гощанського, Володимирецького, Рівненського, Дубровицького районів та міста Рівне.

Тренінгові навчання поводять фахівці обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За словами Ананія Бучака, це дозволяє виявити, обговорити та краще усвідомити основні проблеми, з якими зіштовхуються подружні пари після створення прийомної сім’ї. Адже для дитини входження в нову родину завжди є стресом, а особливо тоді, коли вона довгий час виховувалася в інтернаті, підсумував директор обласного центру.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, на обліку перебуває 1843 сиріт та позбавлених батьківського піклування. З них 1413 дітей перебувають під опікою, а 272 виховують у прийомних сім’ях. Тим часом цьогоріч вже створили сім прийомних родин, відтак, їх в області вже 60. У них виховується 125 сиріт та позбавлених батьківського піклування. Крім того, діє також 21 будинок сімейного типу, де зростає 149 таких дітей.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.