У Рівному можуть зникнути маршрутки

Маршрутний бізнес у Рівному може припинити своє існування. Причина - рішення міського голови Рівного Володимира Хомка змусити власників маршруток перевозити усіх без виключення пільговиків. За таким правилом у Рівному працюють тролейбуси та великогабаритні автобуси.

Наразі Володимир Хомко лише висловив припущення про прийняття відповідного розпорядження під час зустрічі з колективом КП "Рівнеелектроавтотранс", на якій повідомив про призначення нового керівника тролейбусників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто насправді заробляє на рівненських маршрутках?

- Мені підказали ідею, що всі маршрутки можуть возити пільговиків без обмежень, як у тролейбусах. Юридично - це раз плюнуть. Видаю розпорядження і вони (власники маршруток, - прим.авт.) це роблять, - заявив Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто насправді заробляє на рівненських маршрутках? Частина 2

Водночас керівник Рівного зазначив: ніхто не дасть гарантії, що після такого нововведення у Рівному маршрутки продовжать працювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У найближчі п'ять років рівнянам "не світять" нові автобуси

Наразі, у Рівному в режимі маршрутного таксі працюють 350 автобусів, частина з яких дублює тролейбусні маршрути. Натомість у розпорядженні рівнян 62 тролейбуси, із яких нині їздять лише 40.

Коментарі

Правда полягає в тому, що на даний час тролейбуси в Рівному можуть працювати виключно разом із маршрутами. Тобто, Рівнеелектроавтотранс також має мати СВОЇ мікроавтобуси і за рахунок їх прибутку витягувати соціальний транспорт - тролейбуси. А Загіней це знав, але за рахунок маршруток він витягуав СЕБЕ.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.