У Рівному запрошують на навчання у школу моделей

Школа моделей ARTmodels® запрошує на навчання хлопчиків та дівчаток від 3 років, підлітків 12-15 років та хлопців і дівчат віком від 16 до 26 років.

Програма навчання складається з 10 дисциплін (дефіле, фотоклас, етикет, хореографія, акторська майстерність та ін.). Вони допоможуть учасникам школи проявити себе у різних напрямках: модель, стиліст, дизайнер, режисер, ведучий, художник і реалізувати свої ідеї на практиці.

Під час навчання вихованці Школи моделей беруть участь у різноманітних мистецьких акціях, fashion-заходах, рекламних зйомках, інших проектах міського, Всеукраїнського, Міжнародного рівня.

Спеціально для вихованців Школи моделей розвиваючі майстер-класи проводять найуспішніші та найвідоміші рівняни, а також досвідчені гості з різних куточків України.

По закінченню курсу навчання, за результатами успішно складених заліків, випускникам Школи моделей видається Сертифікат. Кращі випускники запрошуються до постійної професійної співпраці із Агентством моделей ARTmodels®, повідомляє їхня офіційна група в сомережі "Вконтакте".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.