Лісові господарства Рівненщини перевірять

В області працюють 15 лісгоспів, які мають увійти до складу Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.
У Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася робоча нарада з керівниками державних лісівничих підприємств АПК Рівненської області щодо передачі цілісних майнових комплексів лісгоспів до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів.

 — Головне наше завдання — це створення перспективних і високопродуктивних лісових насаджень, захист їх і збереження, ефективне ведення лісового господарства. Тому нам необхідно швидко здолати цей перехідний період, аби у майбутньому спільно ефективно працювати, — наголосив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Грицайчук.

Звісно, що для цього потрібно буде детально вивчити і проаналізувати роботу держспецлісгоспів, аби рухатися шляхом запровадження сучасних методів господарювання, коли контролюючі функції будуть відділені від виконавських, підвищення соціальних стандартів тощо.

Про це повідомила прес-служба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.